Novinky

Aktuality, akce, informace, reportáže

Venkovní posezení tak jako naše restaurace se nachází v areálu Sokola Telnice. Cyklisté a rodiny s dětmi jsou zde vítáni. V areálu se dále nachází venkovní hřiště (létě bez "bubliny" v zimně zakryté) a dětské hřiště se zakrytým posezením.

Novinkou nejen pro zákazníky naší restaurace je altán s posezením.
V areálu Sokolovny jsme postavili menší posezení, aby měli rodiny s dětmi zázemí u dětského hřiště. V letních dnech příjemný stín a místo kde si vychutnat vychlazeného Bernarda.
Těšíme se Vaši návštěvu.

14. 4. 2022 je datum, na který připadal zelený čtvrtek, byl to naprosto povedený den, počasí se vydařilo na jedničku. Zahrádku v areálu navštívila spousta lidí a nejen zelené pivo teklo proudem. U zeleného piva chvilku zůstaneme, v pivovaru Litovel uvařili výdobrou várku Patrika 11 který během prvních dvou hodin zmizel z naší nabídky, do příště...

Počasí tenhle měsíc si dělá co chce jeden den se sedí venku v tričku a den na to máme zase zimní bundy :D. Ale i tak to vypadá že zelený čtvrtek zahájíme na zahrádce, na čepu bude Patrik 11 speciál z pivovaru Litovel. A z domovského pivovaru Bernard si pro nás sládek pan Vávra spolu se sládkem z pivovaru Hauskrecht připravili Pšeničnou 12. ...

Protože nám záleží na kvalitě a estetice našeho čepovaného piva pořídili jsme do "Pekla" nové výčepní kohouty. Ve spojení se správnou péčí o pivní sklo si můžete vychutnat témeř stejné pivo jako u nás v restauraci. Píšu: "téměř stejné" protože vodní lázeň tam asi nikdy nedostaneme je to prostě malý bar :D .

Curling znáte z olympiády. Zimní sport, kde se dva týmy snaží dostat kameny do kruhu. Vítězí ten, který je blíž středu. Curling je o zručnosti, taktice, koncentraci i týmové spolupráci. Zapojíte tělo i mysl. Jedinečná zábava, kde věk je jenom číslo. A tohle všechno se přeneslo na stůl.