Novinky

Aktuality, akce, informace, reportáže

Při psaní tohoto článku, si vzpomínám na předchozí reportáž z Grilování s živou muzikou, které se uskutečnilo také v sále místní sokolovny. I tehdy nás zaskočilo, kolik lidí se těšilo, přišlo, a ani teď tomu nebylo jinak. Počet lidí kteří si zarezervovali místa dopředu přesahovalo trojciferné číslo, my přemýšleli jak poskládat stoly v sále, abychom...

Zázraky se dějí. To bylo první co mě napadlo, když začaly padat sněhové vločky, které se nerozpouštěly. Předpověď hlásila teploty pod nulou a my odhrnovali sníh z "tanečního parketu", kde ovšem místo máje stojí vánoční stromek, nazdobený žáky z místní školy. Letos bude na Telnické trhy bílo.

První letošní veřejnou událostí na telnické sokolovně bude naše oblíbená akce, ve které spojíme hudbu, jídlo a pití. Přijďte se pobavit a užit si skvělou atmosféru, kterou pro Vás vytvoří místní kapela Rocking Chair. Chybět nebude ani speciální nabídka z naši kuchyně nebo z dílny pivovaru Bernard. Těšíme se na vaši návštěvu.

Tradiční Vánoční trhy pořádané naší restaurací v areálu Sokolovny. Letos se můžete těšit na svařák, uzeniny, uzené ryby, palačinky, bramboráky, med, keramika, svíčky a mnoho dalšího. Doprovodný program a vánoční atmosféra nebude chybět, těšíme se na vaši návštěvu.

Druhý ročník speciální akce, kterou děláme místo originálního "Dne Bernarda". Bernard svoji akci přerušil na dobu neurčitou a nám to přijde škoda.

Pokračování naší oblíbené akce kterou zakončíme letní sezonu. Můžete se těšit na dvě vystoupení, premiérou bude předskokan Duffnyus, poté zahraje známá a ověřená kapela Rocking Chair.
Samozřejmostí bude nabídka grilovaných specialit z naší režie a široká nabídka nápojů.