Novinky

Aktuality, akce, informace, reportáže

Tradiční Vánoční trhy pořádané naší restaurací v areálu Sokolovny. Letos se můžete těšit na svařák, uzeniny, uzené ryby, palačinky, bramboráky, med, keramika, svíčky a mnoho dalšího. Doprovodný program a vánoční atmosféra nebude chybět, těšíme se na vaši návštěvu.

Druhý ročník speciální akce, kterou děláme místo originálního "Dne Bernarda". Bernard svoji akci přerušil na dobu neurčitou a nám to přijde škoda.

Pokračování naší oblíbené akce kterou zakončíme letní sezonu. Můžete se těšit na dvě vystoupení, premiérou bude předskokan Duffnyus, poté zahraje známá a ověřená kapela Rocking Chair.
Samozřejmostí bude nabídka grilovaných specialit z naší režie a široká nabídka nápojů.

Venkovní posezení tak jako naše restaurace se nachází v areálu Sokola Telnice. Cyklisté a rodiny s dětmi jsou zde vítáni. V areálu se dále nachází venkovní hřiště (létě bez "bubliny" v zimně zakryté) a dětské hřiště se zakrytým posezením.

Novinkou nejen pro zákazníky naší restaurace je altán s posezením.
V areálu Sokolovny jsme postavili menší posezení, aby měli rodiny s dětmi zázemí u dětského hřiště. V letních dnech příjemný stín a místo kde si vychutnat vychlazeného Bernarda.
Těšíme se Vaši návštěvu.