Seňor Grill Day

13.06.2024

Neprší! Po každodenní kontrole předpovědi, to byla ta nejhezčí zpráva, která nás v sobotu 8. 6. na Sokolovně mohla potkat. Chystal se tu totiž již skoro tradiční Grill Day, na který bylo letos naplánováno vystoupení hned čtyř telnických kapel. Letos ale s jednou velkou novinkou - druhým pódiem, možná díky tomu si akce vysloužila přezdívku "Telnický majáles v červnu"

Odpolední program zahájilo duo Pepa a Zdenek z kapely Müller band, jejich pohodové a přátelské vystoupení zaujalo všechny přítomné návštěvníky. Poté pan Čech se svou harmonikou přinesl do programu příjemný akustický zážitek. Na druhou stage nastoupila kapela Dva a půl švagra a rozehrála písničky vlastní tvorby, jejiž chytlavý text a rychlejší tempo zvedlo posluchače ze židlí. Zlatým hřebem večera se stala kapela RockingChair, která nás ve svém vystoupení provedla několika hudebními žánry a styly. Od poslechové hudby jsme se postupně přenesly do tanečního tempa a u závěrečných a "přídavkových" písní byl taneční parket plný lidí.

Letošní ročník nastavil laťku velmi vysoko a už přemýšlíme, s čím přijdeme napřesrok. Závěrem bych chtěl poděkovat všem vystupujícím, Pavlovi a Vojtovi Královi na nezvučení celého odpoledne, Sokolu Telnice za prostory, Obci Telnice za finanční spolupráci a Vám všem co jste přišli a vytvořili tak skvělou atmosféru toho odpoledne.